MEESKOND


Siret Jorro                                    Eleriin Miilman
peakorraldaja            peakorraldaja
siret@filmifestival.eu                     eleriin@filmifestival.eu
+372 5303 8319                               +372 5554 4325


Robin Täpp
kunstiline juht, tehnikameeskonna vastutaja
robin@filmifestival.eu
+372 505 5059


Kristjan Pukki Anna-Bret Vehik
kommunikatsioonijuht žürii kontaktisik
kristjan@filmifestival.eu bret@filmifestival.eu
+372 5843 9074 +372 5301 8814


Anete Jalakas Lisete Reineberg
koostööpartnerid koostööpartnerid
anete@filmifestival.eu lisete@filmifestival.eu
+372 5903 3398 +372 5656 9732


Mona-Liis Lipp Getter Johanna Kerm
koostööpartnerid koostööpartnerid
monaliis@filmifestival.eu getter@filmifestival.eu
+372 506 5428 +372 5553 4223


Miina Roost Margareth Villers
koostööpartnerid koostööpartnerid
miina@filmifestival.eu margareth@filmifestival.eu
+372 5303 2450 +372 5595 5236


Ranno Lauri Ragnar Leppikus
tehnikameeskond tehnikameeskond
ranno@filmifestival.eu ragnar@filmifestival.eu


Alex Tervinsky Rain Välba
tehnikameeskond tehnikameeskond
alex@filmifestival.eu rain@filmifestival.eu





Henrik Klammer Timo Tali
tehnikameeskond tehnikameeskond
henrik@filmifestival.eu timo@filmifestival.eu





6.-10. veebruarini tervitavad teid Rakvere Gümnaasiumis järgmised särasilmsed ja energiast pakatavad noored: Birgith Balõtšev, Michell Birk, Liisa-Maria Eljaste, Janno Jakobson, Lisbeth Järv, Kerttu Kangur, Kristo Kannik, Mona Kiik, Marie-Johanna Kippar, Carinee Kivisalu, Greteliis-Getter Korka, Joosep Kään, Elisabeth Tiffany Lepik, Nele Karolin Lindlo, Frederik Nirgi, Triinu Orgmets, Ivar Palk, Katariina Parkja, Hendrik Peek, Maik-Karl Pehk, Tanel Piirimäe, Maris Praats, Marit Priisalu, Eva Linda Roost, Triinu Rääk, Ulrika Saar, Kert Saarmets, Kristina Sepp, Kätlin Sõber, Katariina Škurinski, Sander Timm, Andella Tsilk.



 

Kontakt

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival
Vabaduse 1, Rakvere
44316
filmifestival@filmifestival.eu