Meeskond

Üldküsimused saate edastada e-posti aadressile filmifestival@filmifestival.eu
KUVAND JA ADMINISTRATSIOON
Ander Pais

festivalijuht / tehnikaala koordinaator

ander@filmifestival.eu
+372 5309 8088

Karl Andreas Sprenk

festivalijuht / kunstiline juht

karl@filmifestival.eu
+372 5690 6349

Robin Täpp

kunstiline juht

robin@filmifestival.eu
+372 505 5059

Kristo Ambus

festivali koordinaator

kristo@filmifestival.eu
+372 5336 3455

Eleriin Miilman

festivali koordinaator

eleriin@filmifestival.eu
+372 5554 4325

PROGRAMM
Siret Jorro

programmijuht

siret@filmifestival.eu
+372 5303 8319

Getter Johanna Kerm

programmijuht

getter@filmifestival.eu
+372 5553 4223

TURUNDUS JA KOMMUNIKATSIOON
Lisete Reineberg

turundus- ja kommunikatsioonijuht

lisete@filmifestival.eu
+372 5656 9732

Amanda Karakai

sotsiaalmeediajuht

amanda@filmifestival.eu
+372 5819 2700

Liisa Käiväräinen

sotsiaalmeediajuht

liisak@filmifestival.eu
+372 5371 4123

Liisa Lehtpuu

reklaamijuht

liisal@filmifestival.eu
+372 5344 5134

Helis Kallaste

kommunikatsioonijuht

helis@filmifestival.eu
+372 5698 9977

Margus Vahter

pressijuht

margus@filmifestival.eu
+372 5617 8500

Margareth Villers

žürii kontaktisik

margareth@filmifestival.eu
+372 5595 5236

FINANTS- JA PARTNERSUHTED
Miina Roost

finantsjuht

miina@filmifestival.eu
+372 5303 2450

Kristin Lepp

partnersuhete juht

kristin@filmifestival.eu
+372 5695 3665

Katriin Toome

partnersuhete juht

katriin@filmifestival.eu
+372 5309 6005

Katariina Parkja

partnersuhete koordinaator (finantsvaldkond)

katariina@filmifestival.eu

Marit Priisalu

partnersuhete koordinaator (finantsvaldkond)

marit@filmifestival.eu
+372 5386 2115

Henri Olavi Suomalainen

partnersuhete koordinaator (finantsvaldkond)

henri@filmifestival.eu
+372 5380 3255

Marin-Brith Põldma

partnersuhete koordinaator (auhinnafond)

marinbrith@filmifestival.eu
+372 5837 5558

Kaisa Kastemäe

partnersuhete koordinaator (auhinnafond)

kaisa@filmifestival.eu
+372 5344 7311

Gayle Punane

partnersuhete koordinaator (kontoritarbed)

gayle@filmifestival.eu
+372 5918 5474

Gerty Punane

partnersuhete koordinaator (trükised)

gerty@filmifestival.eu
+372 5918 4574

Laura Kelk

partnersuhete koordinaator (toitlustus)

laurak@filmifestival.eu
+372 5358 4162

Oliver-Hannes Kurs

partnersuhete koordinaator (toitlustus)

oliver@filmifestival.eu
+372 5300 2337

TEHNIKA
Sten Semjonov

tehnikaala juht

tehnika@filmifestival.eu
+372 5302 9975

Timo Tali

tehnikaala produtsent

tehnika@filmifestival.eu
+372 5393 2092

Erik Aart

tehnikaala koordinaator

tehnika@filmifestival.eu
+372 5341 0076

Anni Isakar

tehnikaala koordinaator

tehnika@filmifestival.eu
+372 5341 0076