2004

GRAND PRIX “Rada 6”

Marja Viltrop, Liis Niller, Mark Kuslapuu


I PREEMIA “Lapselaul”

Birgit Landberg, Kristi Soosaar, Maria Erikson, Raho Aadla, Märt Raju, Marek Erikson


II PREEMIA “Generatsioon”

Kalle Paas, Alvar Kõue, Märt Mikkal ehk Operatsioon Antidepressant 

Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali
võitjad 2004-2021

 

2008

I KOHT "Ajöös Emul"

Kristiina Pundi

 

2009

I KOHT “Armastuse lugu”

RRG Filmistuudio


II KOHT “Waterkalypsis”

Ringo Ramul, Kaspar Peek, Toomas Kivikas, Rainer Verner Samolberg, Madis Lundre, Lauri Mäesepp


III KOHT “All the colours”

autor teadmata

 

2010

I KOHT “Piim”

Mathias Väärsi, Martin Tamm, Kristjan Erala


II KOHT “Maailm on imeline”

Ringo Ramul, Lauri Mäesepp, Madis Lundre, Tanel Siimann, Henri Veidenbaum, Kaspar Peek


III KOHT “Maatriks”

German Leiman, Siim Neljandik, Mehis Muldma, Linda Randoja, Keio Arula, Karmo Arula, Kerdo Arula

2011

I KOHT “minuSINA”

Tõnis Sestverk


II KOHT “Inimesed on nii ilusad ja head"

Tõnis Sestverk


III KOHT “K.I.” (“Kaitseingel”)

Karl-Ander Pais, Karl Andreas Sprenk

 
 

2012

GRAND PRIX “Armastus on süda kujuga”

Janet Õunapuu


LAUREAAT “Lõpp!?”

Kristiina Leiman


LAUREAAT "4 A.M"

Tõnis Sestverk

2013

GRAND PRIX “Emptinest”

Ivan Paljutškov

NOOREMA KATEGOORIA LAUREAAT

“Little Things Matter”

Tarvis Roos


NOOREMA KATEGOORIA LAUREAAT

“Päkapikud”

Kert Paidre

VANEMA KATEGOORIA LAUREAAT

“Vanamehe multikas: Mul šündiš laudaš vašikaš”

 Mikk Mägi, Peeter Ritso


VANEMA KATEGOORIA LAUREAAT

 “Kas sa mäletad?”

Arni Omler

 

2014

I KOHT “Matilda”

Tõnu Tamm


II KOHT “Lollipop Massacre"

Sander Maran


III KOHT “Vaenlase köök”

Joanna ja Julia Juhkam

2015

GRAND PRIX “Süütu”

Heinrich Sepp


I PREEMIA “Kiusatus”

Jako Krull


II PREEMIA “Uustulnukas”

Robin Sureda

 
 

2016

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Kui tuleb päev”

Meel Paliale


II KOHT “Vaikus"

Hanna Hunt

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT “Velodrool”

 Sander Joon


II KOHT “Out of Ink”

Urmas Salu

 

2017

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Raisatud miilid”

Meel Paliale


II KOHT

“Obinitsa kirik ajas ja vaimus”

Joonatan Kama, Rasmus Rääk

  

“Legend”

Kristjan Nuus

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT  “Naine on süüdi”

Sandra Kartau


II KOHT “Kontrapunkt”

Tõnis Pill

 

2018

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Tüdruk punases Golfis”

Meel Paliale, Urmet Piiling


II KOHT “Calm Down”

Kertu Kibal

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT “Säde”

Rebeka Rummel


II KOHT “Ametniku surm”

Rebeka Rummel

 

2019

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Harjumus”

Anita Kremm, Alesja Suzdaltseva


II KOHT “Teisel pool merd"

Alexandra Pärn

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT “Omakohus”

German Golub


II KOHT "Three Lads, Three Buns"

Ardi Raamets

 

2020

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Hundi mäng”

Tauris Pilden


II KOHT “Lasnamäed”

Rebeka Kruus

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT “Karm liin”

Teresa Väli


II KOHT “LÕPP”

Sandra Kartau, Péter Kollanyi

 

2021

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Väinamöise mäng”

Teodor ja Frida Noor, Pauliina Luure, Uku Jääts


II KOHT “Definitsioon:inimene”

Raim-Janar Toms

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT “Suutäis vett”

Siim Raud


II KOHT “Emme”

Karl Robert Kurm

 

2022

ÕPILASKATEGOORIA

I KOHT “Igavene peigmees”

Mattias Nurga, Aaron Thor Härm

TUDENGIKATEGOORIA

I KOHT “Talent”

Silver Õun, Sander Lebrecht, Fidelia Regina Randmäe, Janette Roopa, Villem Roosa, Jalmar Väin

GRAND PRIX “Välguga löödud”

Raul ja Romet Esko

 

Rakvere Gümnaasiumi
filmifestivali ajalugu

RAKVERE GÜMNAASIUMI
FILMIFESTIVALI KORRALDAJA

 

MTÜ Vaba Noor

Lai 26-21, 44308 Rakvere

Registrikood: 80385095

Võta meiega ühendust:

filmifestival@filmifestival.eu

sumesuvefilm@vabanoor.eu