TOETAJALOOD

Von Krahli teater

Von Krahli teater

Eesti taasiseseisvumisaja esimene erateater Von Krahl loodi aastal 1992 ning on siiani ainuke järjekindlalt avangardse lähenemisega etendusasutus Eestis. Kui püüda iseloomustada Von Krahli Teatri loomingut, siis läbivad on olnud kaks tegevussuunda: esiteks laboratoorne sissepoolepööratus, mille puhul peetakse oluliseks eripäraste teatri- ja näitlejavahendite väljatöötamist ja arendamist, ning teiseks administratiivne tegevus, mille tulemusena on jõudnud publiku ette eripärased lavastused ning mille raames on tegeletud välissuhete arendamise ja festivalide korraldamisega. Von
Krahlis tehtava teatri taotlus on olla kaasaegne, eksperimentidele avatud elus teater, ning see on jäänud läbi aastate samaks, muutunud on ainult väljendusvahendid ja ja institutsionaalne ülesehitus.

 

Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali on Von Krahli teater toetanud üle viie aasta, rikastades ürituse auhinnafondi teatripiletitega ja pakkudes festivali võitjatele meeldejäävaid elamusi.

Kaubad.ee

On olnud au toetada Rakvere Gümnaasiumi Filmifestivali juba 7. aastat. Esimene kokkupuude Rakvere Gümnaasiumiga oli aastal 2016, kui kunagine elukaaslane tutvustas mulle oma kunagist kooli. Ei läinudki palju aega mööda, kui sain RGFF-i toimkonnalt kirja, et kas saaksime neid kiirkorras hädast välja aidata ja organiseerida käepaelad. Küsimus oli tundides ja minutites. Tegutsesime ettevõttega kiirkorras ja saime vajalikud paelad sama päeva õhtuks kätte antud. Samal õhtul sain esimese kogemuse festivalist ja olin tõepoolest üllatunud, millise tasemega oli korraldus ning veelgi enam –  millise tasemega õpilasfirmad festivalil osalesid. Koostööst kasvas välja aastatepikkune traditsioon. RGFF on igal aastal oma taset tõstnud ja tulemustes on näha kogu meeskonna pingutust ja panust festivali korraldusse. Kaubad.ee ettevõtte tegevusvaldkonnaks on ärikingitused ja reklaamtooted, muuhulgas paneme suurt rõhku ka hotelli- ja üritustarvikutele.

 

Edvin Laani, müügiosakonna juht

www.kaubad.ee
 

Karepa Ravimtaimeaed

Tutvustame ja õpetame kasutama ravimtaimi ravimite valmistamiseks ja söögiks.
Meil on ravimtaimede kollektsioonaed, kus kasvab üle 200 erineva ravimtaime. Aprillist–oktoobrini on avatud näitus ja korraldame ka õpitubasid ja loenguid. Toodame mahetunnustusega ürditeesid, ürdisoolasid, rahvameditsiini salve. Nautida saab ka Verner Luke loodusmaalide näitust.

Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali on Karepa Ravimtaimeaed toetanud alates 2018. aastast. Ettevõte varustab üritust maitsvate ürditeedega, mida külmal veebruarikuul mõnus nautida on.

www.ravimtaimeaed.ee